O společnosti

Naše společnost byla založena roku 1999 pod názvem Drinex s.r.o. a během několika málo let se stala nejvýznamnější firmou svého druhu na Moravě v oblasti zajišťování pitného režimu.

V roce 2016 jsme převzali obchodní název společnosti ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s., která je výhradním dodavatelem naší přírodní pramenité vody ze Šumavy. ŠUMAVSKÝ PRAMEN distribuce Olomouc s.r.o. tak pokračuje v dlouholeté tradici zajišťování nápojových služeb a distribuci pramenité vody v barelech. 

Přinášíme ideální řešení pitného režimu pro Vaši firmu, domácnost i celou rodinu.

Naše pramenitá voda je stáčena v nejčistší oblasti ČR, v Chráněné krajinné oblasti ŠUMAVA, z hloubky 70 m. Celková mineralizace naší pramenité vody splňuje optimální parametry a je vhodná pro každodenní konzumaci. Nízkým obsahem minerálních látek, který by se měl pohybovat v rozmezí 150 – 400 mg minerálů na 1 litr, odpovídá naše voda doporučení odborníků a je srovnatelná s mineralizací kojenecké vody. Voda je balena do ekologických barelů o objemu 18,9l nebo 11l a také do PET láhví o objemu 0,5 a 1,25 litru.

V naší nabídce najdete také exkluzivní produkty vlastní značky ESTIAN. Iontové Lifestyle sirupy ESTIAN několika příchutí jsou ideální volbou pro povzbuzení či osvěžení a po naředění splňují parametry ochranného nápoje. Sirupy ESTIAN obsahují pouze přírodní barviva a jsou vytvořeny odborníky na výživu k podávání maximálních výkonů. Pod značkou ESTIAN Vám také můžeme nabídnout lahodnou kávu v několika variantách, která provoní Vaši kancelář nebo domov a zpříjemní Váš den.